YITH WooCommerce Points and Rewards - en to nl translation catalogue (623 entries)

en:  No extra rules found
nl: Geen extra regels gevonden

en:  spent =
nl: besteed =

en: %s badge permanently deleted. | %s badges permanently deleted.
nl[0]: %s badge permanent verwijderd.
nl[1]: %s badges permanent verwijderd.

en: %s banner permanently deleted. | %s banners permanently deleted.
nl[0]: %s banner permanent verwijderd.
nl[1]: %s banners permanent verwijderd.

en: %s rule permanently deleted. | %s rules permanently deleted.
nl[0]: %s regel permanent verwijderd.
nl[1]: %s regels permanent verwijderd.

en: ( in %) Set minimum discount percentage allowed in cart when redeeming points
nl: (in %) Het minimale kortingspercentage instellen dat is toegestaan ​​in de winkelwagen bij het inlossen van punten

en: + Add banner
nl: + Banner toevoegen

en: + Add new level
nl: + Nieuw niveau toevoegen

en: + Add new rule
nl: + Nieuwe regel toevoegen

en: + Add rule
nl: + Regel toevoegen

en: + Add rule for another user role
nl: + Regel toevoegen voor een andere gebruikersrol

en: + Add rule for same user role
nl: + Regel toevoegen voor dezelfde gebruikersrol

en: 1st day
nl: 1e dag

[ctx: 20% on order total]
en: on order total
nl: op bestelling totaal

en: < back to list
nl: < Terug naar lijst

en: <strong>%d</strong> point has been updated | <strong>%d</strong> points have been updated
nl[0]: <strong>%d</strong> punt is geupdate
nl[1]: <strong>%d</strong> punten zijn geupdate

en: Achieved membership plan
nl: Bereikt lidmaatschap plan

en: Action
nl: Actie

en: Action type
nl: Actie type

en: Active
nl: Actief

en: Add banner
nl: Banner toevoegen

en: Add link
nl: Link toevoegen

en: Add new banner
nl: Nieuwe banner toevoegen

en: Add new level
nl: Nieuw niveau toevoegen

en: Add new rule
nl: Nieuwe regel toevoegen

en: Add points to
nl: Punten toevoegen aan

en: Add points to orders placed from
nl: Punten toekennen aan bestellingen geplaatst vanaf

en: Add points to previous orders
nl: Punten toepassen op voorgaande bestellingen

en: Add points to users
nl: Punten toevoegen aan gebruikers

en: Admin Action
nl: Actie beheerder

[ctx: Admin action label to activate post type]
en: Activate
nl: Activeren

[ctx: Admin action label to associate the levels to the customers]
en: Associate to customers
nl: Koppelen aan klanten

[ctx: Admin action label to deactivate post type]
en: Deactivate
nl: Deactiveren

[ctx: Admin action label to delete a post type]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: Admin option]
en: Assign a fixed amount of points
nl: Vaste hoeveelheid aan punten toekennen

[ctx: Admin option]
en: Don't assign points
nl: Geen punten toekennen

[ctx: Admin option]
en: From now, until	it's ended manually
nl: Vanaf nu, tot → handmatig beëindigd

[ctx: Admin option]
en: Schedule a start and end date
nl: Start- en einddatum inplannen

[ctx: Admin option]
en: Set a % amount of points based on global points rules
nl: Een % hoeveelheid aan punten instellen, gebaseerd op globale punten regels

[ctx: Admin option]
en: Set a fixed amount of points based on product prices
nl: Vaste hoeveelheid aan punten instellen, gebaseerd op productprijzen

[ctx: Admin option description]
en: Enable if you want to upload a badge image to identify this level
nl: Inschakelen als je een badge afbeelding wilt uploaden om dit niveau te identificeren

[ctx: Admin option description]
en: Enter a name to identify this level
nl: Naam invoeren om dit niveau te identificeren

[ctx: Admin option description]
en: Leave "to" empty if this level is the last achievable.
nl: Laat "tot" leeg, als dit niveau het hoogst haalbare is.

[ctx: Admin option description]
en: Set how many points the user has to collect to achieve this level.
nl: Bepaal hoeveel punten de gebruiker moet verzamelen om dit niveau te bereiken.

[ctx: Admin option description]
en: Set the color for level label text (shown in shortcodes and widgets)
nl: De tekstkleur instellen voor het niveau label (getoond in shortcodes en widgets)

[ctx: Admin option description]
en: Upload an image to identify this level
nl: Afbeelding uploaden om dit niveau te identificeren

[ctx: Admin option title]
en: Add a badge image
nl: Badge afbeelding toevoegen

[ctx: Admin option title]
en: Level name
nl: Niveau naam

[ctx: Admin option title]
en: Level text color
nl: Tekstkleur niveau

[ctx: Admin option title]
en: Points to collect
nl: Te verzamelen punten

[ctx: Admin option title]
en: Upload badge
nl: Badge uploaden

en: Affiliate commission
nl: Affiliatie commissie

en: After "Add to cart" button
nl: Na "Toevoegen aan winkelwagen" knop

en: After excerpt
nl: Na samenvatting

en: After product meta
nl: Na prodcut meta

en: All
nl: Alle

en: All previous orders
nl: Alle voorgaande bestellingen

en: All products
nl: Alle producten

en: All time
nl: Altijd

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: Allow shop manager to manage this plugin
nl: Winkelmanagers toestaan om deze plugin te beheren

en: Allow users to redeem points
nl: Laat gebruikers punten inlossen

en: Amount
nl: Bedrag

en: An error occurred during the bulk operation
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de bulk operatie

en: Applied Points Discount Label
nl: Punten toegepast kortingslabel

en: Apply Action
nl: Actie toepassen

en: Apply Discount Button
nl: Korting toepassen knop

en: Apply Points
nl: Punten Toepassen

en: Apply action to
nl: Actie toepassen op

en: Apply all rules and sum up the points
nl: Alle regels toepassen en de punten optellen

en: Apply limits to points coupons
nl: Beperkingen toepassen op punten kortingsbonnen

en: Apply only the rule with the highest number of points in cart
nl: Alleen te regel met het hoogst aantal punten in de winkelwagen toepassen

en: Apply redeeming restrictions
nl: Beperkingen bij inlossen toepassen

en: Apply rule to
nl: Regel toepassen op

en: Apply rule to these products
nl: Regel toepassen op deze producten

en: Apply rule to:
nl: Regel toepassen op:

en: Are you sure you want to delete "%s"?
nl: Weet je zeker dat je "%s" wilt verwijderen?

en: As soon as points are updated
nl: Zodra punten zijn bijgewerkt

en: Assign
nl: Wijs

en: Assign extra points based on the total number of points collected
nl: Extra punten toekennen op basis van het totaal aantal verzamelde punten

en: Assign extra points on customer's birthday
nl: Extra punten toekennen op verjaardag van klant

en: Assign points based on orders placed
nl: Punten toekennen gebaseerd op geplaatste bestellingen

en: Assign points based on the cart total
nl: Punten toekennen op basis van winkelwagen totaal

en: Assign points based on the order subtotal
nl: Punten toewijzen gebaseerd op het subtotaal van de bestelling

en: Assign points based on the order subtotal.
nl: Punten toewijzen gebaseerd op subtotaal bestelling.

en: Assign points based on the total amount spent
nl: Punten toekennen gebaseerd op het totaal uitgegeven bedrag

en: Assign points each first time the user logs in daily
nl: Punten toekennen voor elke eerste keer dat de gebruiker dagelijks inlogt

en: Assign points to
nl: Punten toekennen aan

en: Assign points to roles
nl: Punten toekennen aan rollen

en: Assign points to the affiliates
nl: Punten toewijzen aan de affiliaties

en: Assign points to the members of a membership
nl: Punten toewijzen aan de leden van een lidmaatschap

en: Assign points to the user that collected the most points
nl: Punten toewijzen aan de gebruiker die de meeste punten heeft verzamelt

en: Assign points to the users that achieve levels
nl: Punten toewijzen aan gebruikers die niveaus bereiken

en: Assign points to users that leave a product review
nl: Punten toekennen aan gebruikers die een product beoordeling achterlaten

en: Assign points when a user purchases through the user's referral link
nl: Punten toewijzen wanneer een gebruiker koopt via een gebruikers verwijzing-link

en: Assign points when a user registers
nl: Punten toekennen wanneer een gebruiker zich registreert

en: Assign points when the order has status
nl: Punten toewijzen wanneer de bestelling de volgende status heeft

en: Assign points when the user completes all fields in the user profile
nl: Punten toekennen wanneer een gebruiker alle velden van het gebruikersprofiel invult

en: Automatically - Points will be assigned automatically for each purchase
nl: Automatisch - Punten worden automatisch toegekend voor elke aankoop

en: Avoid email sending for manual update
nl: Voorkom versturen van e-mails bij handmatig bijwerken.

en: Background
nl: Achtergrond

en: Ban user
nl: Gebruiker verbannen

en: Ban users
nl: Gebruikers verbannen

en: Banner colors
nl: Banner kleuren

en: Banner image
nl: Banner afbeelding

en: Banner links to
nl: Banner verwijst naar

en: Banner name
nl: Banner naam

en: Banner progress bar colors
nl: Banner vooruitgang balk kleuren

en: Banner text
nl: Banner tekst

en: Banner title
nl: Banner titel

en: Bar
nl: Balk

en: Based on cart total, allow user to achieve multiple thresholds
nl: Gebaseerd op winkelwagen totaal, sta toe dat gebruikers meerdere drempelbedragen kunnen bereiken

en: Before "Add to cart" button
nl: Voor "Toevoegen aan winkelwagen" knop

en: Before excerpt
nl: Voor samenvatting

en: Best Point Earners
nl: Beste verdieners van punten

en: Best Point Rewards
nl: Beste beloningen van punten

en: Best Users
nl: Beste gebruikers

en: Birthday
nl: Verjaardag

en: Birthday input date format
nl: Geboortedatum input datum format

en: Border
nl: Rand

en: Boxed
nl: Omlijnd

en: Boxed customers list
nl: Omlijnde klantenlijst

en: Calculate points considering product price with:
nl: Bereken punten rekening houdend met de productprijs:

en: Check and assign points on:
nl: Controleer en wijs toe op:

en: Choose based on which order status to assign points to users
nl: Kies op basis van welke bestelstatus je punten aan gebruikers wilt toewijzen

en: Choose categories
nl: Categorieën kiezen

en: Choose for which products to apply these points
nl: Bepaal op welke producten je deze punten wilt toepassen

en: Choose for which products to apply this rule
nl: Bepaal op welke producten je deze regel wilt toepassen

en: Choose for which tags to apply this rule
nl: Bepaal op welke tags deze regel wordt toegepast

en: Choose from which date to assign points to previous orders
nl: Bepaal vanaf welke datum punten worden toegekend aan voorgaande bestellingen

en: Choose how to apply the discount. The discount can either be a percent or a fixed amount
nl: Bepaal hoe je de korting wilt toepassen. De korting is ofwel een percentage of een vast bedrag.

en: Choose how to apply the discount. The discount can either be a percentage or a fixed amount
nl: Bepaal hoe je de korting wilt toepassen. De korten kan een percentage of een vast bedrag zijn

en: Choose how to calculate the discount when customers use their available points
nl: Bepaal hoe je de korting wilt berekenen wanneer de klant zijn beschikbare punten gebruikt.

en: Choose in which section to show this banner
nl: Kies welke sectie je wilt tonen in deze banner

en: Choose membership plans
nl: Lidmaatschap plannen kiezen

en: Choose products
nl: Kies producten

en: Choose tags
nl: Tags kiezen

en: Choose the action you want to execute
nl: Bepaal welke actie moet worden uitgevoerd

en: Choose the banner action type. To create target banners you need to enable extra points options first.
nl: Kies het banner actie type. Om doel banners aan te maken, moet je eerst de extra punten opties inschakelen.

en: Choose the banner type
nl: Kies het banner type

en: Choose the format of the email that has to be sent.
nl: Kies welke e-mail opmaak wordt verzonden.

en: Choose the style for the redeem points section
nl: Kies de stijl voor de punten inlossen sectie

en: Choose to assign points to all previous orders or only orders placed from a specific date. All orders from this date will be checked and points will be added to the customer's profile.
nl: Bepaal of je punten wilt toepassen op alle voorgaande bestellingen, of alleen bestellingen geplaatst vanaf een bepaalde datum. Alle bestellingen vanaf deze datum zullen worden gecontroleerd en punten worden toegekend aan het klantprofiel.

en: Choose to which users apply this action
nl: Bepaal op welke gebruikers je deze actie wilt toepassen

en: Choose user levels
nl: Kies gebruikersniveaus

en: Choose user roles
nl: Kies gebruikersrollen

en: Choose where to show the points message in the product page
nl: Kies waar je het punten bericht wilt weergeven in de product pagina

en: Choose whether to award points to users automatically or manually
nl: Bepaal of je punten automatisch of handmatig wilt toekennen

en: Choose whether to calculate points considering prices with taxes or without taxes
nl: Bepaal of de punten worden berekend op prijzen inclusief of exclusief belasting

en: Choose which products to exclude
nl: Kies welke producten je wilt uitsluiten

en: Choose which roles
nl: Bepaal welke rollen

en: Choose which roles to exclude
nl: Bepaal welke rollen je wilt uitsluiten

en: Choose which user roles can collect points with their purchases
nl: Bepaal welke gebruikersrollen punten kunnen verzamelen met hun aankopen

en: Choose which user roles can redeem points
nl: Selecteer de gebruikersrollen die punten in mogen lossen

en: Choose which user roles to apply the action
nl: Bepaal op welke gebruikersrollen je deze actie wilt toepassen

en: Choose which user roles to exclude from this bulk action
nl: Bepaal welke gebruikersrollen worden uitgesloten van deze bulk actie

en: Choose which users
nl: Bepaal welke gebruikers

en: Choose which users to apply the action
nl: Bepaal op welke gebruikers je deze actie wilt toepassen

en: Choose which users to exclude
nl: Bepaal welke rollen je wilt uitsluiten

en: Choose which users to exclude from this bulk action
nl: Kies welke gebruikers worden uitgesloten van deze bulk-actie

en: Collected Points
nl: Verzamelde punten

en: Colors
nl: Kleuren

en: Complete Profile
nl: Afgerond profiel

en: Complete your profile
nl: Je profiel afronden

en: Confirm delete
nl: Verwijderen bevestigen

en: Conversion based on order subtotal
nl: Conversie gebaseerd op subtotaal bestelling

[ctx: Copy-to-clipboard button text]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: Copy-to-clipboard message]
en: Copied!
nl: Gekopieerd!

en: Coupons allowed
nl: Kortingsbonnen toegestaan

en: Create banner
nl: Banner aanmaken

en: Create level
nl: Niveau aanmaken

en: Create rule
nl: Regel aanmaken

en: Custom
nl: Aangepast

[ctx: Customer Points action]
en: Add points
nl: Punten toevoegen

[ctx: Customer Points action]
en: Ban user
nl: Gebruiker verbannen

[ctx: Customer Points action]
en: Remove all points
nl: Alle punten verwijderen

[ctx: Customer Points action]
en: Remove points
nl: Punten verwijderen

[ctx: Customer Points action]
en: Unban user
nl: Verbannen gebruiker opheffen

[ctx: Customer Points action]
en: View history
nl: Bekijk geschiedenis

[ctx: Customer add points save button]
en: Add points
nl: Punten toevoegen

[ctx: Customer add points title]
en: Add points to the customer
nl: Punten toekennen aan klant

[ctx: Customer remove points save button]
en: Remove all points
nl: Alle punten verwijderen

[ctx: Customer remove points save button]
en: Remove points
nl: Punten verwijderen

[ctx: Customer remove points title]
en: Remove points from the customer
nl: Punten verwijderen van klant

en: Customization
nl: Maatwerk

en: Daily Login
nl: Dagelijkse login

en: Date
nl: Datum

en: Date of birth
nl: Geboortedatum

en: Date of creation
nl: Aanmaakdatum

en: Days
nl: Dagen

en: Days before points expire
nl: Dagen voordat punten vervallen

en: Decide how many points will be assigned to each order based on the currency
nl: Bepaal hoeveel punten worden toegewezen aan elke bestellen, gebaseerd op de valuta

en: Decide how many points will be assigned to each order based on the currency.
nl: Bepaal hoeveel punten worden toegewezen aan elke bestelling, gebaseerd op valuta.

en: Default
nl: Standaard

en: Default points assigned
nl: Punten standaard toegekend

en: Default text:
nl: Standaard tekst:

en: Default title:
nl: Standaard titel:

en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: Delete confirmation action]
en: Yes, delete
nl: Ja, verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: Description of Points Rules. Placeholder are tag html.]
en: Please note: rules applied to products have a higher priority by default. %1$sRead the documentation to better understand how rules work >%2$s
nl: Let op: regels toegepast op producten hebben standaard een hogere prioriteit. %1$sBekijk de documentatie om beter te begrijpen hoe regels werken >%2$s

en: Do not assign points to orders in which the user is redeeming points
nl: Geen punten toekennen aan bestellingen waarbij punten zijn ingelost

en: Don't apply action to
nl: Geen acties toepassen op

en: Don't lose your points!
nl: Verlies je punten niet!

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Each month
nl: Elke maand

en: Each week
nl: Elke week

en: Edit banner
nl: Banner bewerken

en: Edit level
nl: Niveau bewerken

en: Edit rule
nl: Regel bewerken

en: Email content
nl: Inhoud e-mail

en: Email type
nl: E-mail type

en: Email:
nl: E-mail:

en: Emails
nl: E-mails

en: Enable Integration
nl: Integratie inschakelen

en: Enable customer ranking
nl: Rangschikking van klanten

en: Enable if you want to exclude some products from this rule
nl: Inschakelen als je enkele producten wilt uitsluiten van deze regel

en: Enable if you want to exclude specific users or user roles
nl: Inschakelen als je specifieke gebruikers of gebruikersrollen wilt uitsluiten

en: Enable if you want to reassign all the redeemed points to a customer when an order is refunded
nl: Inschakelen als je alle ingeloste punten opnieuw aan een klant wilt toewijzen wanneer een bestelling wordt terugbetaald

en: Enable if you want to remove earned points when an order is cancelled
nl: Inschakelen als je verdiende punten wilt verwijderen voor geannuleerde bestellingen

en: Enable if you want to set an expiration time on points assigned to users
nl: Inschakelen als je een vervaldatum wilt inschakelen op punten toegekend aan gebruikers

en: Enable points incentive on total collected points
nl: Puntenstimulans inschakelen op het totaal aantal verzamelde punten

en: Enable the use of coupons
nl: Gebruik van kortingsbonnen inschakelen

en: Enable this email notification
nl: Deze e-mail melding inschakelen

en: Enable to add a link to this banner
nl: Inschakelen om een link toe te voegen aan deze banner

en: Enable to allow your shop manager to access and manage the plugin settings
nl: Inschakelen om je winkelmanager toegang te geven tot de plugin instellingen en deze te beheren

en: Enable to not assign points to orders in which the user redeems points
nl: Inschakelen om geen punten toe te kennen aan bestellingen waarbij de gebruiker punten heeft ingelost

en: Enable to offer free shipping to users that redeem their points. A free shipping method must be enabled and set up in your shipping zones to generate “a valid free shipping coupon”
nl: Inschakelen om gratis verzending aan te bieden aan gebruikers die punten inlossen. Een gratis verzendmethode moet ingeschakeld zijn in je verzend zone om een "geldige gratis verzending kortingsbon" te genereren.

en: Enable to remove points when applying a total or partial refund of the order
nl: Inschakelen om punten te verwijderen wanneer een bestelling compleet of gedeeltelijk wordt gerestitueerd

en: Enable to set a minimum or maximum of points that can be converted into a coupon code
nl: Inschakelen om een minimum en maximum aantal punten in te stellen dat kan worden geconverteerd in een kortingsboncode

en: Enable to set an expiry date for points coupon codes to be used
nl: Inschakelen om een vervaldatum voor gebruikte punten kortingsboncodes in te stellen

en: Enable to show the message related to points in all product pages
nl: Inschakelen om het bericht gerelateerd aan punten te tonen in alle product pagina's

en: Enable to show the message related to points in all shop pages
nl: Inschakelen om de berichten gerelateerd aan punten te tonen in alle winkel pagina's

en: Enable/Disable
nl: Inschakelen/Uitschakelen

en: Endpoint for points section
nl: Eindpunt voor punten sectie

en: Enter a description to explain to your users the reason for the points action
nl: Beschrijving invoeren om aan je gebruikers uit te leggen waarom deze actie plaatsvindt

en: Enter a name to identify this banner
nl: Een naam invoeren om deze banner te identificeren

en: Enter a name to identify this rule
nl: Naam invoeren om deze regel te identificeren

en: Enter the maximum number of products the user can review to earn extra points
nl: Maximum aantal producten invoeren, die de gebruiker kan beoordelen om extra punten te verdienen

en: Enter the renew order label to identify point assignment in the user's points history page
nl: Het vernieuwingsbestelling label invoeren, om de toewijzing van punten te identificeren op de pagina met de puntengeschiedenis van de gebruiker

en: Enter the text to show in this banner
nl: Tekst invoeren om in deze banner te tonen

en: Enter the title to show in this banner
nl: Titel invoeren om in deze banner te tonen

[ctx: Error message during admin actions]
en: Some fields are missing
nl: Enkele velden ontbreken

[ctx: Error message during share points coupon creation]
en: Please check the number of points to share.
nl: Controleer het aantal punten dat je wilt delen.

en: Exclude products
nl: Producten uitsluiten

en: Exclude users
nl: Gebruikers uitsluiten

en: Expire on
nl: Verloopt op

en: Expired Points
nl: Vervallen punten

en: Expiring Points
nl: Te vervallen Punten

en: Extra Points
nl: Extra punten

en: Extra points for amount spent
nl: Extra punten voor uitgegeven bedrag

en: Extra points for completed profile
nl: Extra punten voor een afgerond profiel

en: Extra points for members of specific plans
nl: Extra punten voor leden van specifieke plannen

en: Extra points for orders
nl: Extra punten voor bestellingen

en: Extra points for points collected
nl: Extra punten voor verzamelde punten

en: Extra points for referral purchase
nl: Extra punten voor een verwijzing-aankoop

en: Extra points for referrals
nl: Extra punten voor verwijzingen

en: Extra points for subscribers
nl: Extra punten voor abonnees

en: Extra points for the first daily login
nl: Extra punten voor de eerste dagelijkse login

en: Extra points for user registration
nl: Extra punten voor gebruikers registratie

en: Extra points for user that collected the most points
nl: Extra punten voor gebruiker die de meeste punten heeft verzamelt

en: Extra points for users that achieve specific levels
nl: Extra punten voor gebruikers die specifieke niveaus bereiken

en: Extra points for users' birthday
nl: Extra punten voor verjaardag van gebruikers

[ctx: First placeholder: number of point; second placeholder: label of points]
en: Removed %1$d %2$s to customer for order refund.
nl: %1$d %2$s verwijderd voor een gerestitueerde bestelling.

[ctx: First placeholder: number of points; second placeholder: label of points]
en: <strong>%1$s</strong> %2$s | <strong>%1$s</strong> %3$s
nl[0]: <strong>%1$s</strong> %2$s
nl[1]: <strong>%3$s</strong> %4$s

[ctx: First placeholder: number of points; second placeholder: label of points]
en: Customer earned %1$d %2$s for this purchase.
nl: Klant heeft %1$d %2$s verdiend met deze aankoop.

[ctx: First placeholder: number of points; second placeholder: label of points]
en: Customer redeemed %1$d %2$s to get a reward
nl: Klant heeft %1$d %2$s ingelost om een beloning te krijgen

[ctx: First placeholder: number of points; second placeholder: label of points]
en: Removed %1$d %2$s for order %3$s.
nl: %1$d %2$s verwijderd voor bestelling %3$s.

[ctx: First placeholder: number of points; second placeholder: label of points]
en: Removed %1$s for %2$s.
nl: %1$s verwijderd wegens %2$s.

[ctx: First placeholder: number of points; second placeholder: reason of action]
en: Returned %1$s to customer for %2$s.
nl: Teruggave van %1$s aan klant, wegens %2$s.

en: Fixed Price Discount
nl: Vaste prijs korting

en: Fixed amount of points for each order
nl: Vaste hoeveelheid punten voor iedere bestelling

en: For
nl: Voor

en: For each
nl: Voor elke

en: From
nl: Van

en: From (Email Address)
nl: Van (E-mail adres)

en: From (Name)
nl: Van (Naam)

en: General
nl: Algemeen

en: Get %points% Extra Points
nl: Krijg %points% extra punten

en: Get %points% for each user that complete an order by clicking on your referral link
nl: Ontvang %points% voor elke gebruiker die een bestelling afrond door op jouw referral link te klikken

en: Get %points% when you spend %amount%
nl: Krijg %points% wanner je %amount% besteed

en: Get points
nl: Krijg punten

en: Get points based on your order amount!
nl: Ontvang punten gebaseerd op je bestelling bedrag!

en: Hide points messages to guest users
nl: Punten berichten verbergen voor gast gebruikers

en: If enabled, sale products will not assign points to your users
nl: Indien ingeschakeld, zullen producten in uitverkoop geen punten toekennen aan je gebruikers

en: If enabled, sale products will not be used to redeem points
nl: Indien ingeschakeld, worden producten in de uitverkoopt niet gebruikt in de punten inlossen berekening

en: If you created multiple points based rules on cart total, choose whether to apply all rules or just the highest value rule
nl: Als je meerdere puntenregels hebt aangemaakt gebaseerd op het winkelwagentotaal, bepaal of je alle regels wilt toepassen of alleen de regel met de hoogste waarde

en: Import
nl: Importeren

en: Import Points
nl: Importeer punten

en: Import points
nl: Importeer punten

en: Label for points section
nl: Label voor punten sectie

[ctx: Label of button to convert point on My account page share points tab]
en: Convert
nl: Converteren

en: Last 30 days
nl: Laatste 30 dagen

en: Last day
nl: Laatste dag

en: Leave a review
nl: Een beoordeling achterlaten

en: Level Achieved
nl: Niveau behaald

en: Level name
nl: Niveau naam

en: Level:
nl: Niveau:

en: Levels & Badges
nl: Niveaus & Badges

en: Manually - You can assign points manually in 'Customer Points' tab
nl: Handmatig - Je kunt punten handmatig toekennen de 'Punten klant' tab

en: Max discount type
nl: Max kortingstype

en: Max discount value
nl: Maximale kortingswaarde

en: Maximum amount of points that can be converted
nl: Maximum aantal punten dat kan worden geconverteerd

en: Maximum discount for a single product
nl: Maximale korting voor een enkel product

en: Maximum discount users can get
nl: Maximale korting die gebruikers kunnen verkrijgen

en: Message position
nl: Bericht positie

en: Message text in cart
nl: Tekstbericht in winkelwagen

en: Message text in checkout
nl: Tekstbericht in afrekenscherm

[ctx: Message that appears when a post is published]
en: Banner published
nl: Banner uitgebracht

[ctx: Message that appears when a post is published]
en: Level published
nl: Niveau gepubliceerd

[ctx: Message that appears when a post is published]
en: Rule published
nl: Opnieuw uitgebracht

[ctx: Message that appears when a post is updated]
en: Banner updated
nl: Banner bijgewerkt

[ctx: Message that appears when a post is updated]
en: Level updated
nl: Niveau bijgewerkt

[ctx: Message that appears when a post is updated]
en: Rule updated
nl: Regel bijgewerkt

en: Minimum amount of points that can be converted
nl: Minimum aantal punten dat kan worden geconverteerd

en: Minimum cart amount to redeem points
nl: Minimum winkelwagen bedrag om punten in te lossen

en: Minimum discount required to redeem
nl: Minimale korting nodig voor inlossen

en: Minimum discount users can get
nl: Minimale korting die een gebruiker kan krijgen

en: Months
nl: Maanden

en: Move
nl: Verplaatsen

en: My Points
nl: Mijn Punten

[ctx: My account banner title]
en: My level
nl: Mijn niveau

[ctx: My account banner title]
en: My rank
nl: Mijn rangorde

[ctx: Name of duplicated post type]
en:  - Copy
nl: - Kopie

[ctx: Name of duplicated rule]
en:  - Copy
nl: - Kopie

en: No
nl: Nee

en: No results
nl: Geen resultaten

en: No users found
nl: Geen gebruikers gevonden

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Not found in Trash
nl: Niet gevonden in prullenbak

en: Number of customers to show
nl: Aantal klanten om te tonen

en: Number of customers to show:
nl: Aantal klanten om weer te geven:

en: Number of days before 'points expiration' when the email will be sent
nl: Aantal dagen voordat de punten vervallen, en deze e-mail wordt verzonden

en: Number of points earned for each commission
nl: Aantal verdiende punten voor iedere commissie

en: On sale products
nl: In uitverkoop producten

en: Once a day if points have been updated
nl: Een keer per dag, als punten zijn bijgewerkt.

en: Only specified user roles
nl: Uitsluitend aangegeven gebruikersrollen

en: Only specified users
nl: Uitsluitend aangegeven gebruikers

en: Only users with points
nl: Alleen gebruikers met punten

en: Optional description:
nl: Optionele beschrijving:

en: Options
nl: Opties

en: Order Cancelled
nl: Bestelling geannuleerd

en: Order Completed
nl: Bestelling afgerond

en: Order No.
nl: Bestelling nr.

en: Order Processing
nl: Bestelling in verwerking

en: Order Refund
nl: Restitutie bestelling

en: Order Refund Deleted
nl: Restitutie bestelling verwijderd

en: Order refunded
nl: Bestelling gerestitueerd

en: Orders placed from a specific date
nl: Bestellingen geplaatst vanaf een specifieke datum

[ctx: Part of an option where for each renew are assigned some points]
en: review(s) is equivalent to
nl: beoordeling(en) is/zijn gelijk aan

en: Payment Completed
nl: Betaling afgerond

en: Percent of points
nl: Percentage aan punten

en: Percent of points earned by customer
nl: Percentage aan punten verdiend door klant

en: Percent of points earned by customer.
nl: Punten percentage verdient door de klant.

en: Percentage Discount
nl: Procentuele korting

[ctx: Placeholder are html tags.]
en: Choose to which users apply this rule. %1$sNote:%2$s you can apply rules only to user roles enabled in the global option. If you want to create rules for all users or other user roles you need to %3$sedit the global option%4$s
nl: Bepaal op welke gebruikers deze regel wordt toegepast. %1$sLet  op::%2$s je kunt deze regels alleen toepassen op gebruikersrollen die zijn geactiveerd in de globale optie. Als je regels wilt aanmaken voor alle gebruikers of andere gebruikersrollen, moet je de %3$sde globale opties bewerken%4$s

[ctx: Placeholder is the minimum amount of points that can be used. Error message on My account share points tab]
en: You can convert a maximum of %s
nl: Je kunt een maximum van %s converteren

[ctx: Placeholder is the minimum amount of points that can be used. Error message on My account share points tab]
en: You need to convert a minimum of %s
nl: Het minimum om te converteren is %s

[ctx: Placeholder: admin email]
en: Enter recipients (separated by commas) for this email. Defaults to <code>%s</code>
nl: Ontvangers invoeren voor deze e-mail gescheiden met komma´s). Standaard naar <code>%s</code>

[ctx: Placeholder: email heading]
en: This field lets you change the main heading in email notification. Leave it blank to use the default heading type: <code>%s</code>.
nl: Dit veld laat je de hoofdtitel van de e-mail melding aanpassen. Laat het leeg om de standaard titel te gebruiken: <code>%s</code>.

[ctx: Placeholder: label of points;]
en: My %s
nl: Mijn %s

[ctx: Placeholder: subject]
en: This field lets you edit the email subject line. Leave it blank to use the default subject text: <code>%s</code>.
nl: Dit veld laat je het e-mail onderwerp bewerken. Laat leeg om het standaardonderwerp tekst te gebruiken: <code>%s</code>.

en: Plain text
nl: Eenvoudige tekst

en: Plural label replacing "points"
nl: Meervoudig label vervangen "punten"

en: Point
nl: Punt

en: Points
nl: Punten

en: Points Options
nl: Punten opties

en: Points Rules
nl: Punten regels

en: Points and Rewards
nl: Punten en Beloningen

en: Points collected
nl: Verzamelde punten

en: Points coupon will expire after
nl: Punten kortingsbon verloopt na

en: Points earned:
nl: Verdiende punten:

en: Points for affiliates
nl: Punten voor affiliates

en: Points history
nl: Punten geschiedenis

en: Points in Cart & Checkout
nl: Punten in winkelwagen & afrekenscherm

en: Points in My Account
nl: Punten in mijn account

en: Points in shop pages
nl: Punten in winkel pagina's

en: Points of next level
nl: Punten van het volgende niveau

en: Points redeeming
nl: Punten inlossen

en: Points to assign
nl: Toe te wijzen punten

en: Points to assign:
nl: Toe te wijzen punten:

en: Points to collect
nl: Verzamelde punten

en: Points to redeem
nl: In te lossen punten

en: Points type
nl: Punten type

en: Points will expire after
nl: Punten zullen vervallen na

en: Points you can get:
nl: Punten die je kunt verdienen:

en: Points:
nl: Punten:

[ctx: Post Type General Name]
en: Levels & Badges
nl: Niveaus & Badges

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Levels & Badges
nl: Niveaus & Badges

[ctx: Post action]
en: Delete
nl: Verwijderen

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Products of specific categories
nl: Producten van specifieke categorieën

en: Products of specific tags
nl: Producten met specifieke tags

en: Products to show
nl: Producten om te tonen

en: Progress
nl: Voortgang

en: Purchase by referral
nl: Aankoop via verwijzing

en: Purchased on
nl: Gekocht op

en: Rank
nl: Rangorde

en: Rank Shortcodes
nl: Rangorde shortcodes

en: Ranking
nl: Rangorde

en: Reason
nl: Reden

[ctx: Reason to show when the customer earns points from recurring payment]
en: Renew order label
nl: Vernieuwingsbestelling label

en: Reassign points when an order is refunded
nl: Punten opnieuw toewijzen wanneer een bestelling is gerestitueerd

en: Recipient(s)
nl: Ontvanger(s)

en: Redeem box style
nl: Punten inlossen box stijl

en: Redeem conversion rate
nl: Inlossen met omrekenkoers

en: Redeem max discount rate
nl: Inlossen met max. kortingswaarde

en: Redeem message in Cart and Checkout
nl: Inlossen bericht in winkelwagen en afrekenscherm

en: Redeem points
nl: Punten inlossen

en: Redeemed Points
nl: Ingeloste Punten

en: Redeeming restrictions
nl: Punten inlossen beperkingen

en: Refer a friend
nl: Verwijs een vriend

en: Referral link signup
nl: Verwijzing-link registratie

en: Registration
nl: Registratie

en: Registration by referral
nl: Registratie via verwijzing

en: Remove earned points if order is cancelled
nl: Verwijder verdiende punten als een bestelling is geannuleerd

en: Remove earned points if order is refunded
nl: Verwijder verdiende punten als een bestelling is gerestitueerd

en: Remove points
nl: Punten verwijderen

en: Remove points to users
nl: Punten verwijderen van gebruikers

en: Removed commission
nl: Verwijderde commissie

en: Removed commission for refunded order
nl: Verwijderde commissie voor gerestitueerde bestelling

en: Removed points due to a referred user cancellation
nl: Punten verwijderd vanwege een annulering van een doorverwezen gebruiker

en: Removed registration points due to a referred user cancellation
nl: Registratiepunten verwijderd vanwege annulering door doorverwezen gebruiker

en: Renew order
nl: Vernieuw bestelling

en: Reset points
nl: Punten resetten

en: Reviews
nl: Beoordelingen

en: Revoke referral points if referred user account is deleted or banned
nl: Verwijzingspunten intrekken als het doorverwezen gebruikersaccount is verwijderd of verbannen

en: Reward Discount has been removed. You can't use this discount with other coupons.
nl: Beloningskorting is verwijderd. Je kunt deze korting niet gebruiken in combinatie met andere kortingsbonnen.

en: Round Down
nl: Naar beneden afronden

en: Round Up
nl: Naar boven afronden

en: Rule name
nl: Regelnaam

en: Rule type
nl: Regel type

en: Rule will be valid
nl: Regel is geldig

en: Save Banner
nl: Banner opslaan

en: Save Level
nl: Niveau opslaan

en: Save Rule
nl: Regel opslaan

en: Search
nl: Zoeken

en: Search banner
nl: Banner zoeken

en: Search for a category
nl: Een categorie zoeken

en: Search for a tag
nl: Tag zoeken

en: Search level
nl: Niveau zoeken

en: Search membership plan
nl: Lidmaatschap plan zoeken

en: Search rule
nl: Regel zoeken

en: Search user level
nl: Gebruikersniveau zoeken

en: Search user role
nl: Gebruikersrol zoeken

en: Select how to round the points. For example, if points are 1.5 and Round Up is selected, points will be 2. If Round Down is selected, points will be 1
nl: Bepaal hoe je de punten wilt afronden. Bijvoorbeeld, als je 1,5 punt hebt en naar boven afronden selecteert, zijn het 2 punten. Als je naar beneden afronden selecteert, is het 1 punt

en: Select if you want to allow the use of point-redemption coupons, WooCommerce coupons or both
nl: Selecteer of je het gebruik wilt toestaan van punten-inlossen kortingsbonnen, WooCommerce kortingsbonnen of beide

en: Select the method to calculate points for affiliates.
nl: Selecteer de methode voor het berekenen van punten voor affiliaties.

en: Select the method to calculate points for your affiliates
nl: Selecteer de methode voor het berekenen van punten voor je affiliates.

en: Send an email before the expiration date
nl: Stuur een e-mail vóór de vervaldatum

en: Set a default expiration on points earned in your shop
nl: Standaard vervaldatum instellen voor verdiende punten in je winkel

en: Set a fix amount of points to assign for each commission.
nl: Een vaste hoeveelheid aan punten instellen om toe te wijzen voor elke commissie.

en: Set after how many days a points coupon code will expire
nl: Bepaal na hoeveel dagen een punten kortingsboncode verloopt

en: Set how many points per product will be earned based on the product value. You can override this value for specific products or users using the points rules.%sPlease, note: points are awarded on a product basis and not on the cart total
nl: Stel in hoeveel punten per product worden verdiend op basis van de productwaarde. Je kunt deze waarde overschrijven voor specifieke producten of gebruikers met behulp van de puntenregels.%sLet op: punten worden toegekend op productbasis en niet op het winkelwagentotaal

en: Set how many points to assign
nl: Bepaal hoeveel punten je wilt toewijzen

en: Set how many points to assign based on cart total
nl: Instellen hoeveel punten worden toegekend gebaseerd op winkelwagen totaal

en: Set how many points to assign per order placed
nl: Bepaal hoeveel punten je wilt toekennen per geplaatste bestelling

en: Set how many points to assign to members
nl: Bepaal hoeveel punten je wilt toewijzen aan leden

en: Set how many points to assign to new users
nl: Bepaal hoeveel punten je wilt toewijzen aan nieuwe gebruikers

en: Set how many points to assign to users on their birthday
nl: Bepaal hoeveel punten je wilt toekennen op de verjaardag van de gebruiker

en: Set how many points to assign to users when they achieve a specific level
nl: Bepaal hoeveel punten je  wilt toewijzen aan gebruikers wanneer zij een specifiek niveau bereiken

en: Set how many points.
nl: Bepaal hoeveel punten.

en: Set the expiration for points coupon codes
nl: De vervaldatum instellen voor punten kortingsboncodes

en: Set the maximum discount amount that your users can get when they redeem their points
nl: Stel het maximale kortingsbedrag in die je gebruikers kunnen krijgen als ze hun punten inlossen

en: Set the maximum discount that can be applied per product
nl: Maximale korting instellen die kan worden toegepast per product.

en: Set the maximum number of points that the user can convert into a coupon code
nl: Het maximaal aantal punten instellen die een gebruiker kan converteren in een kortingsboncode

en: Set the minimum cart amount required to redeem points
nl: Minimum winkelwagen bedrag instellen dat nodig is voor het inlossen van punten

en: Set the minimum discount to redeem points
nl: Minimum kortingsbedrag instellen om punten in te lossen.

en: Set the minimum number of points that the user can convert into a coupon code
nl: Het minimum aantal punten instellen die de gebruiker can converteren in een kortingsboncode

en: Set the priority to assign to this rule. This is important to overwrite rules. 1 is highest priority
nl: De prioriteit instellen voor deze regel. Dit is belangrijk om regels te overschrijven. 1 is de hoogste prioriteit

en: Set the text to show as title of threshold message
nl: De tekst instellen om te tonen als titel van het drempelbedrag bericht

en: Set when to check points of all users and assign these extra points
nl: Bepaal wanner je de punten van alle gebruikers controleert en deze extra punten toewijst

en: Set which users to apply the selected action
nl: Bepaal op welke gebruikers je de geselecteerde actie wilt toepassen

en: Shared Points
nl: Gedeelde punten

en: Show
nl: Toon

en: Show birthday input field in
nl: Toon geboortedatum input veld op

en: Show customers' points
nl: Toon punten van klanten

en: Show points collected by the user so far
nl: Toon punten die gebruiker tot op heden heeft verzameld

en: Show points earned and spent in My Account > Order details
nl: Toon verdiende en uitgegeven punten in Mijn Account > Bestelling details

en: Show points in Cart page
nl: Toon punten op winkelwagen pagina

en: Show points in Checkout page
nl: Toon punten op afrekenpagina

en: Show points message in product page
nl: Toon punten bericht op product pagina

en: Show points message in shop pages (loop)
nl: Toon punten bericht op winkel pagina's (loop)

en: Show points on My Account
nl: Toon punten in mijn account

en: Show progress slider
nl: Toon voortgang slider

en: Show ranking in My Account
nl: Toon rangorde in Mijn Account

en: Simple
nl: Simpel

en: Simple customers list
nl: Simpele klantenlijst

en: Singular label replacing "point"
nl: Enkelvoudig label vervangen "punt"

en: Specific products
nl: Specifieke producten

en: Specified user roles
nl: Gespecificeerde gebruikersrollen

en: Specified users
nl: Gespecificeerde gebruikers

en: Start Export
nl: Exporteren starten

en: Start Import
nl: Importeren starten

en: Style:
nl: Stijl:

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Target
nl: Doel

en: Target - Membership Plan
nl: Doel - Lidmaatschap plan

en: Target - Total Amount
nl: Doel - Totaalbedrag

en: Target - Total Orders
nl: Doel - Totaal bestellingen

en: Target - Total Points
nl: Doel - Totaal aantal punten

en: Target achieved - Birthday
nl: Doel bereikt - Verjaardag

en: Target achieved - Checkout Total Threshold
nl: Doel bereikt - Drempelwaarde van totaal in afrekenscherm

en: Target achieved - Daily Login
nl: Doel bereikt - Dagelijkse login

en: Target achieved - Level
nl: Doel bereikt - Niveau

en: Target achieved - Membership Plan
nl: Doel bereikt - Lidmaatschap plan

en: Target achieved - Points collected
nl: Doel bereikt - Punten verzameld

en: Target achieved - Profile Completed
nl: Doel bereikt - Profiel afgerond

en: Target achieved - Total Orders
nl: Doel bereikt - Totaal bestellingen

en: Target achieved - Total spend
nl: Doel bereikt - Totaal uitgegeven

en: Targets to achieve
nl: Te bereiken doelen

en: Text
nl: Tekst

[ctx: Text displayed inside the history table. Placeholder is the coupon code.]
en: Created coupon: %s
nl: Kortingsbon aangemaakt: %s

en: The CSV is invalid.
nl: De CSV is ongeldig.

en: The minimum value to redeem is
nl: De minimumwaarde om in te lossen is

en: This action cannot be undone and you will not be able to recover this data.
nl: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden en je bent niet in staat deze gegevens te herstellen.

en: This email is sent to users, a few days before their points expire.
nl: Deze e-mail wordt verzonden naar gebruikers, enkele dagen voordat de punten vervallen.

en: This week
nl: Deze week

en: Title
nl: Titel

en: Title of threshold message
nl: Titel van het drempelbedrag bericht

en: Title:
nl: Titel:

en: To
nl: tot

en: Today
nl: Vandaag

en: Total collected
nl: Totaal verzameld

[ctx: Total number of orders updated.]
en: <strong>%d</strong> order has been updated | <strong>%d</strong> orders have been updated
nl[0]: <strong>%d</strong> bestelling is bijgewerkt
nl[1]: <strong>%d</strong> bestellingen zijn bijgewerkt

en: Unban user
nl: Verbannen gebruiker opheffen

en: Unban users
nl: Gebruikers weer toelaten

en: Update of YITH WooCommerce Points and Rewards: we are regenerating the points rules.
nl: Update YITH WooCommerce Points and Rewards: we gaan de punten regels regenereren.

en: Updated Points
nl: Bijgewerkte punten

en: Upgrade to %level%
nl: Upgraden naar %level%

en: Upload an image for this banner
nl: Een afbeelding uploaden voor deze banner

en: Use both coupons
nl: Gebruik beide kortingsbonnen

en: Use only WooCommerce coupons
nl: Gebruik uitsluitend WooCommerce kortingsbonnen

en: Use {points} {points_label} for a {max_discount} discount on this order!
nl: Gebruik {points} {points_label} voor een {max_discount} korting op deze bestelling!

en: User
nl: Gebruiker

en: User registration by referral
nl: Gebruikersregistratie via verwijzing

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: User that can redeem points
nl: Gebruiker kan punten inlossen

en: Users with a membership plan
nl: Gebruikers met een lidmaatschap plan

en: Users with specific points level
nl: Gebruikers met een specifiek punten niveau

en: Value
nl: Waarde

en: View History
nl: Bekijk geschiedenis

en: View banner
nl: Banner bekijken

en: View level
nl: Niveau bekijken

en: View rule
nl: Regel bekijken

en: When redeeming, calculate the discount on the product price with:
nl: Bij het  inlossen, bereken de korting op de productprijs:

en: When you achieve %points%
nl: Wanneer je %points% bereikt

en: When you spend a total of %amount% in our shop you will earn an extra %points%
nl: Wanneer je een totaalbedrag van %amount% uitgeeft in onze winkel, verdien je %points% extra

en: With <code><strong>YITH WooCommerce Points and Rewards</strong></code> you can start a rewards program with points to gain your customers' loyalty. Your customers will be able to use their points to get discounts making it a perfect marketing strategy for your store. <a href="https://yithemes.com/" target="_blank">Get more plugins for your e-commerce shop on <strong>YITH</strong></a>.
nl: Met <code><strong>YITH WooCommerce Points and Rewards</strong></code> kun je een beloningssysteem opzetten waarbij je klanten loyaliteitspunten kunnen verdienen. Je klanten kunnen deze punten gebruiken om korting te krijgen, een perfecte strategie voor je winkel. <a href="https://yithemes.com/" target="_blank">Verkrijg meer plugins voor je e-commerce winkel op <strong>YITH</strong></a>.

en: WooCommerce Points and Rewards points import
nl: WooCommerce Points and Rewards points importeren

en: WooCommerce coupon system has been disabled. In order to make YITH WooCommerce Points and Rewards work correctly, you have to enable coupons.
nl: Het WooCommerce kortingsbonnensysteem is uitgeschakeld. Om YITH WooCommerce Points and Rewards juist te laten werken, moeten de kortingsbonnen worden ingeschakeld.

en: YITH WooCommerce Affiliates Integration
nl: YITH WooCommerce Affiliates integratie

en: YITH WooCommerce Points And Rewards - Balance
nl: YITH WooCommerce Points And Rewards - Saldo

en: YITH WooCommerce Points And Rewards - Customers Points
nl: YITH WooCommerce Points And Rewards - Klanten punten

en: YITH WooCommerce Points and Rewards is enabled but not effective. It requires WooCommerce in order to work.
nl: YITH WooCommerce Points and Rewards is ingeschakeld maar niet werkend. Het heeft WooCommerce nodig om te werken.

en: Yes
nl: Ja

en: You can do this action only one time
nl: Je kunt deze actie maar een keer uitvoeren

en: You can't use this coupon in conjunction with other coupons
nl: Je kunt deze kortingsbon niet gebruiken in combinatie met andere kortingsbonnen

en: You have {points} {points_label}. Use {points_field} {points_label} to get a discount of {max_discount} on this order.
nl: Je hebt {points} {points_label}. Gebruik {points_field} {points_label} om een korting van {max_discount} te krijgen op deze bestelling.

en: You must to be logged in to view your points.
nl: Je moet ingelogd zijn om je punten te kunnen zien.

en: Your Points in
nl: Je punten in

en: Your balance is
nl: Je saldo is

en: Your credit is
nl: Je krediet is

en: [Points updated]
nl: [Punten bijgewerkt]

[ctx: [gutenberg]: Label for gutenberg attribute]
en: Boxed
nl: Omlijnd

[ctx: [gutenberg]: Label for gutenberg attribute]
en: Simple
nl: Simpel

[ctx: [gutenberg]: Label for gutenberg attribute]
en: Your credit is
nl: Je tegoed is

[ctx: [gutenberg]: Name of gutenberg attribute]
en: Message
nl: Bericht

[ctx: [gutenberg]: Name of gutenberg attribute]
en: Style of list
nl: Lijst stijl

[ctx: [gutenberg]: Name of gutenberg attribute]
en: Text before points
nl: Tekst vóór punten

[ctx: [gutenberg]: block description]
en: Show a single product page message
nl: Toon een enkele productpagina bericht

[ctx: [gutenberg]: block description]
en: Show customer credit points.
nl: Toon het puntentegoed van de klant.

[ctx: [gutenberg]: keywords]
en: Points
nl: Punten

[ctx: [gutenberg]: keywords]
en: Points message
nl: Punten bericht

[ctx: [gutenberg]: number od customers to show]
en: Number of customers
nl: Aantal klanten

[ctx: [gutenberg]: title of widget]
en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

[ctx: [gutenberg]: title of widget]
en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: and get %points%
nl: en krijg %points%

en: assign
nl: toewijzen

en: back to levels list
nl: terug naar niveaus lijst

en: banned
nl: Verbannen

en: current balance
nl: Huidig saldo

en: customer's first name
nl: voornaam klant

en: customer's last name
nl: achternaam klant

en: customer's username
nl: gebruikersnaam klant

en: days
nl: dagen

en: discount
nl: korting

[ctx: do not translate the text inside the brackets]
en: Hi {username}!
    			
    Here you can find the updated balance of your {label_points}.
     
     <div class="points_banner">
     Total points collected: <b>{total_points}</b>
     <a href="{shop_url}">Redeem them in your next order ></a>
    </div>
    
     Well done!
     {website_name} staff
nl: Hoi {username}!
    			
    Hier vind je de bijgewerkte balans van je {label_points}.
     
     <div class="points_banner">
     Totaal verzamelde punten: <b>{total_points}</b>
     <a href="{shop_url}">Los ze in, in je volgende bestelling ></a>
    </div>
    
     Goed gedaan!
     {website_name}

[ctx: do not translate the text inside the brackets]
en: If you proceed to checkout, you will earn <strong>{points}</strong> {points_label}!
nl: Als je doorgaat met afrekenen, verdien je <strong>{points}</strong> {points_label}!

[ctx: do not translate the text inside the brackets]
en: Purchase this item and get <strong>{points} {points_label}</strong> - a worth of <strong>{price_discount_fixed_conversion}</strong>
nl: Koop dit item en ontvang <strong>{points} {points_label}</strong> - met een waarde van <strong>{price_discount_fixed_conversion}</strong>

[ctx: do not translate the text inside the brackets]
en: Use <strong>{points}</strong> {points_label} for a <strong>{max_discount}</strong> discount on this order!
nl: Gebruik <strong>{points}</strong> {points_label} voor een <strong>{max_discount}</strong> korting op deze bestelling!

[ctx: do not translate the text inside the brackets]
en: {points} number of points earned;<br>{points_label} of points;<br>{price_discount_fixed_conversion} the value corresponding to points
nl: {points} aantal verdiende punten;<br>{points_label} van punten;<br>{price_discount_fixed_conversion} de waarde gerelateerd aan punten

[ctx: do not translate the text inside the brackets]
en: {points} number of points earned;<br>{points_label} of points;<br>{price_discount_fixed_conversion} the value corresponding to points
nl: {points} aantal verdiende punten;<br>{points_label} van punten;<br>{price_discount_fixed_conversion} de waarde gerelateerd aan punten

en: each
nl: elke

en: earned:
nl: verdiend:

en: in Get points tab
nl: in Krijg punten tab

en: in Target tab
nl: in Doel tab

en: label for points
nl: label voor punten

[ctx: label to show the worth amount]
en: worth
nl: waarde

en: latest updates of your points
nl: Laatste bijwerkingen van je punten

[ctx: link to leave a review inside the review banner on My Account page]
en: Leave a review >
nl: Laat een beoordeling achter >

en: of:
nl: van:

en: order(s) =
nl: Bestelling(en) =

[ctx: part of a sentence on My account page share points tab]
en: Convert
nl: Converteer

[ctx: placeholder is an html tag]
en: Choose the banner action type.%s To create target banners you need to enable extra points options first.
nl: Bepaal het banner actie type. %s Om doel banners aan te maken moet je eerst de extra punten opties inschakelen.

en: points
nl: punten

en: points =
nl: Punten =

en: points extra
nl: extra punten

en: points to member of
nl: punten aan leden van

en: points to users with level
nl: punten toe aan gebruikers met niveau

en: product | products
nl[0]: product
nl[1]: producten

en: repeat
nl: herhalen

[ctx: sub title inside my account recap points badge]
en: to redeem
nl: in te lossen

[ctx: sub title inside my account recap points badge]
en: total collected:
nl: totaal verzameld:

en: taxes excluded
nl: exclusief belasting

en: taxes included
nl: inclusief belasting

[ctx: the shared point coupon has beed used]
en: Expired
nl: Verlopen

[ctx: the shared point coupon has beed used]
en: Used
nl: Gebruikt

[ctx: the shared point coupon is still valid]
en: Deleted
nl: Verwijderd

[ctx: the shared point coupon is still valid]
en: Not used
nl: Niet gebruikt

en: to
nl: tot

en: used:
nl: gebruikt:

en: worth
nl: waarde
